Több kárpátaljai településen ihatatlanná vált a kútvíz
Több kárpátaljai településen ihatatlanná vált a kútvíz— a nemrég levonuló áradás miatt a Perecsenyi járás néhány településén fogyasztásra alkalmatlanná vált a kutak vize. A szakemberek szerint ahhoz, hogy a víz újra fogyaszthatóvá váljon, ki kell szivattyúzni a kutakból, majd fertőtleníteni azokat. Számolt be a karpataljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Görög - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Értékek hullámai..
![]()





