Munkácson ismét bombariadó volt
Munkácson ismét bombariadó volt—ez már a harmadik olyan eset, amikor ismeretlen személy elektronikus levélben tesz bejelentést a Munkácsi Rendőrségen arról, hogy a városban robbanószer található. A névtelen bejelentő szerint a városi tanács, a kórházak és az óvodák, valamint a vasút- és az autóbusz-állomások területén helyeztek el robbanószert. A katasztrófavédelem munkatársai evakuálták a város összes óvodájának növendékét és a központi járási kórház pácienseit. A helyszíneket átvizsgálták a tűzszerészek, valőszínűleg álriadó volt. Tudatta a karpataljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Családi Kör (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Portré műsor értékes emberekkel
![]()





