Sötétbe borult fél Dél-Amerika
Sötétbe borult fél Dél-Amerika— hálózati hiba miatt tegnap reggel legalább 48 millióan maradtak áram nélkül Argentína és Uruguay teljes egészében, de Brazília és Paraguay egy részét is érintette a kimaradás. A tömeg- és autóközlekedés is összeomlott, nem indultak a vonatok, és a jelzőlámpák sem működtek. Adta hírül az euronews
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Családi Kör (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Portré műsor értékes emberekkel
![]()





