Újabb vizsgálatot indítanak a kárpátaljai Borzsa havasokba telepítendő szélerőművek ügyében
Újabb vizsgálatot indítanak a kárpátaljai Borzsa havasokba telepítendő szélerőművek ügyében— a megye vezetése munkacsoportot hoz létre Ihor Bondarenkónak, Kárpátalja nemrég kinevezett kormányzójának és Mihajlo Rivisznek, a Kárpátaljai Megyei Tanács elnökének közös rendelete alapján. A bizottság feladata lesz alaposan megvizsgálni, hogy összhangban vannak-e a beruházás dokumentumai a jogszabályi előírásokkal, valamint számba venni az elképzelés megvalósításának valamennyi előnyét és hátrányát. Tudatta a karpataljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
Szórakoztató elő, kívánságműsor
![]()





