Horvátország 2022-től átáll az elektronikus autópálya-díjfizetési rendszerre
Horvátország 2022-től átáll az elektronikus autópálya-díjfizetési rendszerre— megszűnik a fizetőkapus rendszer, mivel a horvát autópályákat kezelő vállalatok 2022-től átállnak az elektronikus autópálya-díjfizetési és az automatikus rendszámtábla felismerő rendszerre, illetve a mikrohullámú adattovábbításra. Hasonló rendszer Portugáliában és Hollandiában is működik. Adta hírül az mti.hu
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
Szórakoztató elő, kívánságműsor
![]()





