Egy részeg autós 5 ezer hrivnyával le akarta fizetni áldozatait
Dnyepropetrovszkban egy részeg autós egy tanárnőt és férjét a zebrán elgázolta. Ha előtte nem állt volna egy gépjármű, mely felfogta az ütközés erejét, a két áldozat nem élte volna túl a balesetet.
Szemtanúk elmondása szerint a két balesetet szenvedett személy épp a zebrán ment át. Minden autó megállt, hogy átengedje őket, azonban egy Acura nem látta a gyalogosokat és az egyik álló autóba csapódott mely átengedte a gyalogosokat – írja a Tsn.ua internetes hírportál.
A közúti baleset okozója az áldozatoknak 5000 hrivnyát akart fizetni azért, hogy ne hívják ki a rendőröket, azonban ez a szemtanúkat felháborította, körbe állták a férfit és nem hagyták, hogy ily módon büntetlenül megússza az okozott balesetet.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





