18 falu maradt mentőautó nélkül
Zaporizzsjában 18 falura egyetlen egy mentőautó jut, de az is sokszor elromlik. A helyieknek maguk kell orvoshoz menniük, különben segítség nélkül maradnak.
Az egyik helyi nyugdíjas férfinak volán mögé kellett ülnie mikor felesége epegörcsökkel küszködött. A férfinak egyébként gondja van a látással – írja a Tsn.ua internetes hírportál.
A 18 falura egy 22 éves mentőautó jut, mely gyakrabban van autószerelő műhelyben mint úton. Korábban két mentőautó állt rendelkezésre, azonban egy egészségügyi reform következtében az egyiket elvették.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





