Ukrán zászlót égettek Beregszászban
Beregszászban őrizetbe vettek négy személyt, akik ukrán nemzeti lobogót égettek el – közölte a kárpátaljai belügyi hivatal.
Mint kiderült, négy 16-23 év közötti személy ittas állapotban a belvárosban egy épületről leemelték a sárga-kék színű lobogót majd a Szvoboda párt helyi irodája előtt felgyújtották – írja a Tsn.ua internetes hírportál. Az ügyben folyik a nyomozás. Mint ismeretes, korábban a Krímen ismeretlenek egy hegyről levették az ukrán lobogót és helyére egy szovjetet állítottak.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





