Az iskolákban végzik a kötelező orvosi vizsgálatot Kárpátalján
Az első osztályos tanulók számára tavaly bevezetett kötelező orvosi kivizsgálás hosszú sorok kialakulását okozta a klinikákon a tanévkezdés előtt.
Ezért idén közvetlenül az iskolákban vizsgálja meg a tanulókat egy szakorvosokból álló bizottság – jelentette Marianna Kljap, a Kárpátaljai Megyei Állami Közigazgatási Hivatal oktatási és tudományos osztályának vezetője.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





