Kaliforniában tevékenykedő, magyar származású tudósok, kutatók, mérnökök és feltalálók részvételével Los Angelesben megalakult az USA Nyugati Parti Magyar Tudósklubja
2013. december 12., csütörtökTájékoztatta az MTI-t az ötletgazda, Kálmán László Los Angeles-i magyar főkonzul.
Kálmán László hangsúlyozta, hogy a tudósklub számtalan pozitív lehetőséget hordoz a tudományos, az oktatási és nemzetpolitika terén, de szerepet játszhat a magyar-amerikai kapcsolatok elmélyítésében is.
Forrás:Pulzus FM (MTI)
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





