Egymillió hrivnyával kevesebbet kapott a kárpátaljai egészségügy
Az Ukrán Miniszteri Kabinet december 11-ei döntése alapján az állami költségvetés egészségügyre szánt kiadásainak átrendezése miatt megyénknek 2013-ban 1 057 600 hrivnyával kevesebb jutott a tervezettnél. Ugyancsak nagy összeget veszített Vinnica, Doneck, Kijev megye és más megyék is. A hír szerint a hiányzó összegett más régióknak juttatták.A mukachevo.net szerint az eset szoros kapcsolatban van azzal a ténnyel, hogy az államkincstár gyakorlatilag üres.
Forrás:Pulzus FM (Karpatalja.ma)
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Slágermúzeum
Frekvencia: Pulzus Rádió
A múlt nagy slágerei.Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





