20 évvel ezelőtt 1994 január 14-én Moszkvában,Ukrajna,az USA, és Oroszország aláírtak egy szerződést,melyben Ukrajna lemond arról,hogy atomfegyvereket birtokoljon.
A megállapodásban a felek kötelezettséget vállaltak,hogy Ukrajnának garantálják a biztonságot más országokkal szemben.Ukrajna a szerződésben azt is felvállalta,hogy nem vesz részt atomfegyver terjesztésében sem.Két évvel ezelőtt Ukrajna lemondott a dúsított urán birtoklásáról is.
Forrás:Pulzus FM (Mganews.com)
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Slágermúzeum
Frekvencia: Pulzus Rádió
A múlt nagy slágerei.Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





