Harminc kilogramm marihuánát találtak egy montenegrói személygépkocsiban elrejtve a pénzügyőrök Röszkén.
A hivatalos közlés szerint a lökhárítóból és a jármű alsó részére házilag felszerelt burkolat alól 33 darab, alumínium és műanyag fóliába tekert csomagból összesen 30 kilogramm marihuána gyanús anyag került elő. A pénzügyőrök a 75 millió forint feketepiaci értéket meghaladó szállítmányt, valamint a montenegrói állampolgárt átadták a rendőrségnek.
Forrás:Pulzus FM (MTI)
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Slágermúzeum
Frekvencia: Pulzus Rádió
A múlt nagy slágerei.Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





