Folytatódik a Nyílt városnézés című projekt Ungváron Január 19-én Ungvár múzeumai címmel szerveztek tematikus városnézést.
Mely során az újonnan létesített régészeti múzeum volt megtekinthető. A kárpátalja.ma szerint kirándulás vezetője Volodimir Mojzsesz, a régészeti múzeum igazgatója volt.
Forrás:Pulzus FM (Karpatalja.ma)
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Slágermúzeum
Frekvencia: Pulzus Rádió
A múlt nagy slágerei.Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





