Számos országban utcai demonstráció folyt tegnap Oroszország ukrajnai katonai tevékenysége miatt.
Budapesten több száz ukrán ment az Orosz nagykövetség elé, hol - Kezeket el Ukrajnától, ill. Európa ne aludjál mondatokat kiabálták. Berlinben az oroszországi nagykövetség előtt a tüntetők a háború befejezésére szólította fel Oroszországot. Torontóban több tíz szórványban élő ukrán követelte az orosz katonák azonnali kivonulását a Krímről, s fejezzék be a nyomásgyakorlást Ukrajnára. A Varsóban tüntetők a fegyverhasználat beszüntetésért mentek ki az utcára. Tüntetések voltak több Oroszországi, fehér oroszországi és Ukrajnai városában.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





