Beregszász a békéért és Ukrajna területi épségéért címmel tartottak nagygyűlést a Kossuth téren a Városi Tanács szerzvezésében.

2014. március 04., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A rendezvény azért jött létre, mivel polgárokat nyugatalanítják a Krímen végbemenő események. Babják Zoltán polgármester arra kérte a lakosságot, hogy a törvényes hatalom tájékoztatásainak adjanak hitelt és ne keltsenek pánikot.

Forrás:Pulzus FM

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

22:00 - Night Top Music

Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)