Népviseleti ruhákat adományozott Ungvár magyar iskolájának a Magyar Külügyminisztérium.
Tíz női, illetve tíz férfi népviseleti öltözékből álló adományt, ünnepélyes keretek közt Ungvár egyetlen magyar iskolája tánccsoportjának kedden adták át Magyarország ungvári főkonzulátusán. A mintegy 400 ezer forint értékű adományt átvevő Keszler Sztella, a Dayka Gábor Középiskola igazgatója fejezte ki köszönetét az anyaországnak a támogatásért.
Forrás:Pulzus FM (Karpatalja.ma)





