Március 15. A megemlékezés napja.
A Szabadságharc kezdetének 166. évfordulójára emlékeznek Beregszászban. Március 14-én 12 órai kezdettel a Beregszász megyei jogú város önkormányzata, intézményei és a városban működő civil szervezetek hagyományosan a Petőfi-szobornál koszorúzással egybekötött megemlékezést szerveznek.
Forrás:Pulzus FM





