Március 14-én tiltakozó akciót tartottak a város polgárai az Inter Szorsz vállalatnál a nagy zaj, illetve füst miatt.

2014. március 17., hétfő

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A felháborodott emberek Stop üzem! Feliratú plakátokat tartottak, illetve gumiabroncsokkal zárták le az utat. Több mint száz ember vett részt a békés akcióban. A közlés szerint a vállalkozás vezetői tökéletesítenék a kéményt, illetve az aprítógép zajszigetelését. De a tiltakozók ettől függetlenül az üzem bezárását követelték. Péntektől kezdődően az emberek éjjel nappal akadályozzák a teherautók közlekedését a helyszínen akadályozva a vállalat működését.

Forrás:Pulzus FM

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra