Engedélyezték az önvédelmi célú fegyverhasználatot a Krímben.

Engedélyezték az önvédelmi célú fegyverhasználatot a Krímben.
2014. március 19., szerda

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Engedélyezték az önvédelmi célú fegyverhasználatot a Krímben állomásozó ukrán fegyveres erők tagjainak azután, hogy egy ukrán katona életét vesztette a félszigeten –adja hírül az MTI.

Forrás:Pulzus FM (MTI)

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra