10 éves évfordulóját ünnepelte a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felnőttképzési Központ.
Az intézményben hétfőn megtartott rendezvény összekapcsolódott a központ ünnepélyes oklevél átadójával.
Váradi Natália elmondta, hogy a felnőttképzési központ 2004-ben indult, az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatják, hogy szükség van a központ munkájára. A meghirdetet képzésre, mindig 2, 3 szoros túljelentkezés van. Az ők álaluk kiadott tanúsítvány mögött gyakorlati tudás is van, amely segítségével az emberek elhelyezkednek a munkaerő piacon. Az idegen nyelvű képzések mellett számos más szakképzés is folytatnak.
Forrás:Pulzus FM





