Beregszászban a 10. sz. középiskolában megtartották a pedagógusok éves spartakiádját, amelyen a városi iskolák és óvodák csapatai vehettek részt.
Kispályás fociban, dámajátékban, sakkban, asztaliteniszben versenyeztek a résztvevők, de megmérkőztek a családok is. A spartakiád győztesei képviselik Beregszászt a megyei versenyeken.
Forrás:Pulzus FM





