Jobboldali Szektor ukrán nacionalista szervezet egyik tagja lövöldözött tegnap este Kijev központjában, és megsebesített három embert, köztük egy fővárosi vezetőt.
A híradások szerint Andrij Kozjubcsik, a Jobboldali Szektor egyik tagja Kijev központi utcáján összeszólalkozott a Majdan Önvédelme nevű szervezet tagjaival, majd lövöldözni kezdett, és megsebesített három embert. Az incidensben az Önvédelem 31 éves aktivistája súlyosan megsebesült. Egy másik sérültet Bohdan Dubaszt, a kijevi városi adminisztráció helyettes vezetőjét már hazaengedték a kórházból. Arszen Avakov belügyminiszter szerint a lövöldöző ittas állapotban volt.
Forrás:Pulzus FM (MTI)





