Átszerveznék a rendvédelmi szervek rendszerét
A közeljövőben, Ukrajnában át kell szervezni a rendvédelmi szervek rendszerét, különösen a belügyminisztérium és az Ukrán Nemzetbiztonsági Szolgálat (SZBU) esetében – jelentette ki Arszenyij Jacenyuk miniszterelnök.
Ennek céljából a Miniszteri Kabinet létrehoz egy munkacsoportot, melynek feladata az átszervezés lesz. Jacenyuk hangsúlyozta, hogy a belügyminisztérium és az SZBU életében igazi változások várhatók.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
07:00 - Jó Reggelt Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Legfrissebb események, történések...
![]()





