Veszélyben volt a vízszolgáltatás Beregszászban

Veszélyben volt a vízszolgáltatás Beregszászban
2014. június 10., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A hétvégén drasztikusan megnövekedett a központi vízfogyasztás Beregszászban. A sok esetben locsolásra, a túlzott vízfogyására vissza vezethető probléma a város teljes vízszolgáltatását veszélyeztette. Az önkormányzat és a Kárpátvíz Vodokanal vízszolgáltató vállalat vezetősége felkéri a lakosságot, hogy tudatos forduljanak kérdéshez és takarékoskodjanak a vízzel.

Forrás:Pulzus FM

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

11:10 - Turmix

Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó