Újra találkoztak az Interszorsz vállalat tevékenysége kapcsán
Újabb tárgyalásra került sor a rendvédelmi szervek, a városi vezetés és a lakosság képviselői és az érintett az Interszorsz vállalat vezetőjéből a vállalat tevékenységével kapcsolatosan. A lakossági panasz szerint a vállalat tevékenysége során keletkező füst és zaj elviselhetetlenné teszi a környéken élő családok életét. Daniljcsuk Anatolij, a vállalkozás vezetője rámutatott, hogy a termelés modernizálására, időre van szükség. A rendvédelmi szervek szerint a vállalkozás rendelkezik minden szükséges engedéllyel a Köjáltól. A városi tanács azt közölte, hogy mindaddig nem ad ki engedélyt a szennyező anyagok kibocsátására, míg az üzem nem tesz eleget az emberek követeléseinek. A kérdésben július 10-én találkoznak újra.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





