Újabb kárpátaljai áldozatok Kelet-Ukrajnában
Újabb 3 kárpátaljai katona vesztette életét Kedd éjszaka Kelet-Ukrajnában – a hírt Ivan Vaszilcjun ezredes, a Kárpátaljai Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság parancsnoka erősítette meg. Az összecsapás során – a hivatalosan is megerősített információk szerint – két ungvári és egy Perecsenyi járási ószemerei katona vesztette életét. A tájékoztatás szerint ötszáz orosz szeparatista lépte át a határt a luhanszki járási Scsasztja közelében. A kihelyezett 80-as lembergi egységnek a munkácsi gyalogdandár nyújtott segítséget, mely során a kárpátaljai katonák a szeparatisták csapdájába kerültek. A hírek további hét katona eltűnéséről és tizenöt sebesültről szólnak.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





