Hasmenésjárvány van Magyarország 4 megyéjében.
A szokásosnál több a megbetegedés például Szabolcsban és Fejér megyében is. A szabolcsi kórházban és egy Fejér megyei üzemben is huszonöten betegedtek meg. Az országos epidemológiai központ szerint az átlagosnál több hasmenéses, hányásos megbetegedés fordul elő, mint általában. A legjobb gyógymódnak a közlés a Diétát és sok folyadékfogyasztást jelöli meg. Egy napot meghaladó rosszullét esetében orvosi vizsgálat indokolt.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





