Harmadára fogyatkozott Szlovjanszk lakossága
Harmadára fogyatkozott a kelet-ukrajnai válságövezetben fekvő Szlovjanszk lakossága a válság kezdete óta - jelentette az UNIAN ukrán hírügynökség szombaton, a helyi gázszolgáltató vállalat beszámolójára hivatkozva. Az MTI híréből kiderül, hogy a korábbi 120 ezer helyett már csak 40 ezren laknak a városban. A vállalat illetékese elmondta azt is, hogy a város körzetében zajló harcok miatt a gázszolgáltatás biztosítása nem könnyű feladat. A hírek szerint a város az úgynevezett terroristaellenes művelet keretében az ukrán hadsereg teljes blokádja alá került.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





