A parkoló autók nehezítik a forgalmat Beregszászban.
Az Illyés Gyula sétány, a Széchenyi utca minden nap megtelik autókkal, ami miatt szinte nehézkes mind a gyalog, mind a gépkocsis közlekedés. A kérdés kapcsán Beregszász polgármestere az Állami Közlekedésrendészet képviselőjével találkozott. A közlés szerint a következő egy hétben felmérik a helyzetet, majd javaslatot tesznek a probléma megoldására. A hírben azt is megemlítik, hogy 2012 áprilisától hatályban lévő kormányrendelet szerint, parkoló-automatákkal kell ellátni a parkolókat, de pénzhiány miatt erre mindeddig nem került sor.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





