Kézi gránáttal fenyegetőztek Beregszászban
Egy 34 éves beregszászi lakost tartóztattak le szombaton. A rendőrséghez a beregszászi konzervgyárból telefonáltak, miszerint az üzem bejáratánál egy férfi gránáthoz hasonló eszközzel fenyegetőzik. A kiérkező rendőrök a férfit előállították és elkoboztak egy F1 típusú kézi gránátot és két kést. A férfiről kiderült, hogy már többször volt elitélve. A nyomozáskeretében házkutatást is végeztek, mely során számos fegyvert és több náci jegyet hordozó tárgyat találtak.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





