A beregszászi kórház dolgozói adományából vettek két golyóállómellényt
Átadtak két golyóállómellényt két helyi származású K-Ukrajnában szolgáló katonának pénteken. A beregszászi járási kórház dolgozóinak támogatásával Király István guti és a beregszászi Tihor Dávid a Járási Kórház dísztermében vette át a mellényeket. A korház főorvosának kezdeményezésére szerveztek gyűjtést a dolgozók körében, ahol az összegyűlt összegből két 5. védelmi szintű golyóállómellényeket sikerült vásárolni.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





