Nemzet kenyere
Már learatták és magtárban van az a búza, amelyből augusztus 20-án a Nemzet Kenyerét sütik meg a magyarországi Pécsett. A nemzeti összetartozást szimbolizáló akciót először négy éve hirdették meg, tavaly már 100 tonna gabona jött össze. A liszt nagy részét árvák kapják meg, de Szent István ünnepére kenyeret is sütnek belőle. Tavaly Szent István ünnepe kapcsán Beregszászban is méltatták a nemzet kenyerét.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





