Demonstráció Beregszászban
Beregszász központjában reggel kilenctől több százan jöttek el a hadkiegészítő parancsnokság elé. A felháborodott tömeg a behívások ellen emelte fel szavát. A behívások kapcsán Babjak Zoltán polgármester nyilatkozott rádiónknak.
Forrás:Pulzus FM





