Folytatódtak az útlezárások a Beregszászi járásban.
Ismét blokkolták a forgalmat Beregszászban, tegnap 17 órát követően. A mozgósítás ellen tiltakozó asszonyok és lányok ezúttal a városközpontban a jelzőlámpánál a Zebrán sorakoztak fel. A közlés szerint a tüntetés során egy gépjármű figyelmen kívül hagyta a gyalogos átkelőn tartózkodókat, az eset csaknem személyi sérüléshez vezetett. Tegnap a helyi lakosság tiltakozásképpen szintén lezárta az utat Beregújfaluban, Nagyberegen és Újlakon is.
Forrás:Pulzus FM





