A tegnapi vihar kárt okozott Beregszászban.
Csaknem 90 garázs és a szőlőhegy utca felé maradt áram nélkül miután egy fa az erős szél miatt leszakította a villanyvezetéket. A fa több garázsra rádőlt. A problémát a helyszínre kiérkező katasztrófavédelem felszámolta. Más hírek arról számolnak be, hogy Ungváron három autóra is rádőltek a kidőlt fák.
Forrás:Pulzus FM





