Határsértőket fogtak
Az Ungvári járásban, Őrdarma település környékén az illetékes hatóság munkatársai 8 határsértőt, köztük egy nőt tartóztattak le, akik nem tudtak felmutatni személyigazolványt. Az ügyet átadták a rendőrségnek. Korábbi hírek arról szóltak, hogy a szlovák külügyminiszter, Robert Kálinyák bejelentette, hogy az ukrán szlovák határon lelőttek egy embercsempészt.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Megálló
Frekvencia: Pulzus Rádió
Interaktív zenés műsor
![]()





