Meghalt a spanyol az Ebolától
Meghalt az a spanyol férfi, akit Ebolával kezeltek Madridban. Korábban misszionárius papként dolgozott Libériában. Rajta kívül két amerikai misszionáriust szállítottak még külföldi kezelésre; mindhárman ugyanazt a kísérleti gyógyszert kapták, amely majmokon hatásosnak bizonyult. A járvány halálos áldozatainak száma már meghaladja az ezret. Az Ebola magyarországi elterjedésének kicsi az esélye a járványügyi szakemberek szerint.
Forrás:Pulzus FM
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





