Elkerülőút - Beregszász
A miniszteri kabinethez fordul a beregszászi városi tanács az elkerülőút mihamarabbi megépülése érdekében. A tanács legutóbbi ülésén született döntést az indokolta, hogy a Beregszász központjában naponta elhaladó több száz kamion és autóbusz forgalmi dugót okoz, balesetveszélyes és nagymértékben rongálja Beregszász történelmi épületeit és egyre inkább veszélyezteti a város a közel 150 éves kőhídját. A Beregszászt elkerülő út építésének projektjét már hét évvel ezelőtt kidolgozták, de finanszírozási lehetőségek hiányában nem sikerült megvalósítani kivitelezését.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





