Embercsempészeket fogtak Kárpátalján
Illegális bevándorlókat próbált átcsempészni az ukrán–magyar határon keresztül az a két kárpátaljai lakos, akit az Ukrán Biztonsági Szolgálat (SZBU) munkatársai állítottak elő. Az embercsempészek egyike négy afganisztáni állampolgárt bújtatott egy elhagyatott nyaralóban, akiket a bűntársának kellett volna átcsempésznie a zöldhatáron. Az ügyben eljárást indítottak, a gyanúsítottakat őrizetbe vették - szól a kárpátinfo híre.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





