Szabadon engedtek ukrán katonát
2014. szeptember 12., péntek50 ukrán katonát engedtek szabadon a szeparatisták két nap alatt.
Az Unian híre szerint Petro Porosenko facebook oldalán közölte, hogy a terroristákkal folytatott tárgyalások eredményeként tegnap 21, és ma még 36 ukrán katona nyert vissza szabadságát. Az ukrán államfő bejelentette, hogy a tűzszünet lehetőséget ad a fogvatartottak kiszabadítására, a hadsereg megerősítésére, illetve az erős védelmi vonalak kiépítésére és falvak városok megvédésére.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





