Lemondott a lengyel kormány.

Lemondott a lengyel kormány.
2014. szeptember 12., péntek

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A lengyel államfő, Bronyiszláv Komorovszkij elfogadta Donald Tusk miniszterelnök lemondását, ill. az általa vezetett kormány távozását. A kormányfő megkérte a miniszteri kabinetet, hogy mindaddig folytassa a miniszteri munkát, míg az új miniszterelnök felveszi az esküt.

Forrás:Pulzus FM

A kép csak illusztráció

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

17:10 - Római - katolikus üzenet

Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...