Lemondott a lengyel kormány.
A lengyel államfő, Bronyiszláv Komorovszkij elfogadta Donald Tusk miniszterelnök lemondását, ill. az általa vezetett kormány távozását. A kormányfő megkérte a miniszteri kabinetet, hogy mindaddig folytassa a miniszteri munkát, míg az új miniszterelnök felveszi az esküt.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





