Lemondott a lengyel kormány.
A lengyel államfő, Bronyiszláv Komorovszkij elfogadta Donald Tusk miniszterelnök lemondását, ill. az általa vezetett kormány távozását. A kormányfő megkérte a miniszteri kabinetet, hogy mindaddig folytassa a miniszteri munkát, míg az új miniszterelnök felveszi az esküt.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





