Ellenőrizték a vezetés közben telefonálókat Ungváron
Ellenőrizték a vezetés közben telefonálókat Ungváron, az országban továbbra is tartó Mobiltelefon nevű speciális művelet keretében, mely során a közlekedésrendészek a vezetésközben telefonálókat szűrik.A közlekedésrendészek felhívták a szabálysértők figyelmét a vezetés közben történő telefonálás veszélyeire. A közlés szerint a szabálysértés bírsága 425-től 510 hrivnyáig terjed és az ellenőrzéseket az egész megyére kiterjesztik.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





