Orbán Viktor jön Beregszászba
Orbán Viktor, Magyarország kormányfője nyitja meg ünnepélyes keretek között a beregszászi főiskola tanévét. A Kárpátalja megyei közigazgatási hivatal sajtószolgálatán közlése szerint a kormányfő szeptember 26-án részt vesz a 2. RFKMF tanévnyitó ünnepségén, egy regionális szemináriumon, a beregszászi városházán, a Nagyszelmenc-Kisszelmenc szlovák-ukrán határátlépő megnyitóján, továbbá a 13. nemzetközi kiállítással egybekötött vásáron is.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





