Perecnapot szerveztek a beregszászi járási Asztélyban.

Perecnapot szerveztek a beregszászi járási Asztélyban.
2014. szeptember 23., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Nagy Anikó polgármesterasszony a helyszínen elmondta, hogy a rendezvényt hagyományőrzés céljából szervezték. Nagy Anikó riportját a hírekben hallhatják meg.

Forrás:Pulzus FM

A kép csak illusztráció

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól: