Perecnapot szerveztek a beregszászi járási Asztélyban.
Nagy Anikó polgármesterasszony a helyszínen elmondta, hogy a rendezvényt hagyományőrzés céljából szervezték. Nagy Anikó riportját a hírekben hallhatják meg.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





