Ebola gyanús beteg Odessza partjainál
Karanténba helyeztek egy hajó teljes személyzetét az Fekete-tengeren Odessza partjainál, miután egy ember ebola gyanús tüneteket mutatott. A beteget a hajó kapitányának kérésére vizsgálta meg a Máltai parti őrség, s az nap ebola gyanúval a Szicíliai kórházába szállították. A Western Kopenhagen Guinea kikötőjéből indult útnak.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





