A zöldség- és gyümölcsfogyasztást népszerűsítik Magyarországon
A zöldség- és gyümölcsfogyasztást népszerűsíti az európai uniós program, amely Lengyelországban és Magyarország két régiójában, Észak-Magyarországon és az Észak-Alföldön élők számára nyújt főzési és táplálkozási tanácsokat. Az esemény nyitórendezvényét kedden tartották Miskolcon. Három korosztályt ösztönöznek a zöldség- gyümölcs fogyasztására: a 10-16 év közötti fiatalokat, a várandós nőket és a 65 év fölöttieket.
Forrás.Pulzus FM (Európa Rádió)
A kép csak illusztráció





