Nagyszelmenc–Kisszelmenc határátkelő átadás
Hivatalosan is átadták a forgalomnak péntek délután a felújított Nagyszelmenc–Kisszelmenc szlovák–ukrán határátkelőt. A gyalogos -kerékpáros határátkelő átépítése még áprilisban kezdődött el, a felújítási folyamat csak a napokban fejeződött be teljesen. A közlés szerint a forgalom tizedével esett vissza, amelyet nem a munkálatoknak, hanem az ukrajnai helyzetnek tulajdonítanak. Az átkelőt Peter Kazimír szlovák pénzügyminiszter adta át.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





