Bethlen Napot tartottak szombaton Huszton
A Huszti és a Huszt kornyéki magyar közösségek összefogásának céljából szervezték meg a Bethlen Napot szombaton Huszton. Kudlotyák Krisztina, a Pro Cultura Subcarpathica igazgatója rádiónknak adott interjúból kiderül, hogy az idén már második alkalommal Bethlen Gábor tiszteletére megszervezett eseménynek identitás megőrző feladata volt.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
19:15 - Esti Mese
Frekvencia: Pulzus Rádió
Mese gyerekeknek
![]()





