Új vezetője van az Egészségügyi Minisztériumnak.
Október elsejei közlés szerint a tisztséget a miniszter korábbi helyettes Vaszily Lazorosinec tölti be. Kinevezéséről a kormány internetes oldalán van közzétéve. A korrespondent korábbi híre szerint a posztról a miniszteri kabinet eltávolította Oleh Muszijt minisztert és első helyettesét, Ruszlán Szályutyint.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
19:15 - Esti Mese
Frekvencia: Pulzus Rádió
Mese gyerekeknek
![]()





